Matbord barock

Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock
Matbord barock

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATBORD, ek, 1700-tal, barock, bonat, med utdragsskivor, höjd 77, 120x76, total längd 210 cm

Omarbetat, sprickor, bruksslitage

243294

2014-04-25