Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATBORD, ek, 1700-tal, barock, bonat, med utdragsskivor, höjd 77, 120x76, total längd 210 cm
Omarbetat, sprickor, bruksslitage
243294
2014-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här