Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLM, Sven (född 1934):"Vännerna", signerad Sven Holm, olja på duk, 90x80 cm

243297

2014-04-27