Claude Hélin pastell

Claude Hélin pastell
Claude Hélin pastell
Claude Hélin pastell
Claude Hélin pastell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAUDE-HÉLIN (Frankrike, 1900-tal): Stilleben med rosor, signerad Claude Hélin, pastell, 39x31 cm

Fläckar

243311

2014-04-26