Claude Helin pastell

Claude Helin pastell
Claude Helin pastell
Claude Helin pastell
Claude Helin pastell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAUDE-HÉLIN (Frankrike, 1900-tal): Flicka med hårband, signerad Claude-Hélin Paris 1919, pastell, 49x38 cm

243315

2014-04-26