Blandteknik Axel Bengtsson

Blandteknik Axel Bengtsson
Blandteknik Axel Bengtsson
Blandteknik Axel Bengtsson
Blandteknik Axel Bengtsson

Klubbat för:

2 400 SEK

1 800 SEK

BENGTSSON, Axel (1905-76): Samling till mässa, signerad och daterad A Bn -69, blandteknik, 42x61 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

243325

2014-04-27