Klubbat för:
2 400 SEK
1 800 SEK
BENGTSSON, Axel (1905-76): Samling till mässa, signerad och daterad A Bn -69, blandteknik, 42x61 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
243325
2014-04-27