Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
WICKMAN, Harry (1916-1993): Adam och Eva, signerad och daterad á tergo Wickman -82, relief i bemålat trä, 32x15,5, djup 5 cm
243330
2014-04-26