Harry Wickman trärelief Adam och Eva

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

WICKMAN, Harry (1916-1993): Adam och Eva, signerad och daterad á tergo Wickman -82, relief i bemålat trä, 32x15,5, djup 5 cm

243330

2014-04-26