Soffbord Per Öberg Svenskt Tenn
Valmis
2014-04-25
243332
| Korkein tarjous | 7 800 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
SOFFBORD, 2000-tal, bestående av bricka av Per Öberg för Svenskt Tenn samt svartlackerad underrede, höjd 50, diameter 110 cm
Senare underrede, ytskador