Soffbord Per Öberg Svenskt Tenn

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFBORD, 2000-tal, bestående av bricka av Per Öberg för Svenskt Tenn samt svartlackerad underrede, höjd 50, diameter 110 cm

Senare underrede, ytskador

243332

2014-04-25