Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFBORD, 2000-tal, bestående av bricka av Per Öberg för Svenskt Tenn samt svartlackerad underrede, höjd 50, diameter 110 cm
Senare underrede, ytskador
243332
2014-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här