Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOLDEKLEV, Johan (Norge, 1911-1998): Huvud i profil med fågel, signerad och daterad Johan Moldeklev Bergen november 1970, skulptur i polykrom glasyr, höjd inkl. träsockel 39 cm
243337
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här