Johan Moldeklev skulptur

Johan Moldeklev skulptur
Johan Moldeklev skulptur
Johan Moldeklev skulptur
Johan Moldeklev skulptur
Johan Moldeklev skulptur
Johan Moldeklev skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOLDEKLEV, Johan (Norge, 1911-1998): Figur med mandolin, signerad Moldeklev, skulptur i mestadels grön glasyr, höjd 25 cm

Lagningar

243340

2014-04-26