Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MOLDEKLEV, Johan (Norge, 1911-1998): Figur med mandolin, signerad Moldeklev, skulptur i mestadels grön glasyr, höjd 25 cm
Lagningar
243340
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här