Hélier Cosson olja

Hélier Cosson olja
Hélier Cosson olja
Hélier Cosson olja
Hélier Cosson olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COSSON, Hélier (Frankrike, 1897-1976): Vattenspegling, signerad och daterad H Cosson Paris 1914, olja på pannå, 35x27 cm

Kantskador, spikhål

243341

2014-04-26