Teckningar

Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar
Teckningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE-HÉLIN (Frankrike, 1900-tal): (2+2 st) Studier, 2 signerade Claude Hélin samt 2 oidentifierade konstnärer, krita, pastell, varierande mått

243343

2014-04-26