Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖSTERBLOM, Bengt O (1903-1976): "Hoppfull tvekan", signerad och daterad Bengt Ö 36, tusch/blandteknik, 27x25 cm
Smärre färgbortfall, ytfläck
243348
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här