Bengt O Österblom teckning

Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning
Bengt O Österblom teckning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖSTERBLOM, Bengt O (1903-1976): "Hoppfull tvekan", signerad och daterad Bengt Ö 36, tusch/blandteknik, 27x25 cm

Smärre färgbortfall, ytfläck

243348

2014-04-26