Axel Fridell etsning
2014-04-27
243370
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935) : Kvinnoporträtt, signerad Axel Fridell, etsning, 21x18 cm