Ljusstakar gustavianska tenn

Ljusstakar gustavianska tenn
Ljusstakar gustavianska tenn
Ljusstakar gustavianska tenn
Ljusstakar gustavianska tenn
Ljusstakar gustavianska tenn
Ljusstakar gustavianska tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, otydliga mästarstämplar, 1802, dekor av pärlbård, höjd ca 19 cm

Stukade, fotringar med bucklor, en fotring med lagning, ytskador

243378

2014-04-26