Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
SKÅL på FOT, Carl Harry Stålhane (1920-1990), Rörstrand, signerad och numrerad CH Stålhane 2310, glaserat stengods med abstrakt kompositon i brun nyans, diameter 18, höjd 15,5 cm
243386
2014-04-26