Figurin Ryssland

Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland
Figurin Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, porslin, Ryssland, 1900-tal, föreställande operasångaren Fedor Shaliapin, målad polykrom och förgylld dekor, höjd ca 30 cm

Mindre repor

243390

2014-05-20