A.Hägg akvareller
2014-04-27
243407
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, marinmotiv, signerade A.Hägg, akvarell, 10x11 respektive 10x11 cm