U Hydman Vallien oljemålning

U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner, signerad Ulrica HV, olja på duk, 80x64 cm

243415

2014-04-29