M-L Ekman färgserigrafi

M-L Ekman färgserigrafi
M-L Ekman färgserigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EKMAN, Marie-Louise (Bergenstråhle) (född 1944): Sovrummet, signerad och numrerad 85/450, färgserigrafi, 50x69 cm

243435

2014-04-29