Fåtölj med fotpall
2014-04-26
243452
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, Frederik A Kayser, 1960-tal, klädd i brunt skinn
Slitage