Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP / KLÄDSKÅP, 1930-tal, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändig klädstång samt lådor, höjd 160, 50x115 cm
Sekundär tapetsering, smärre slitage, renoverad
243455
2014-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här