Skåp 1930-tal

Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP / KLÄDSKÅP, 1930-tal, lövträfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändig klädstång samt lådor, höjd 160, 50x115 cm

Sekundär tapetsering, smärre slitage, renoverad

243455

2014-04-26