Gunnar Pettersson mapp grafik

Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik
Gunnar Pettersson mapp grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Mapp: Strandbilder, innehållandes 4 litografier: Skärfläckor, Havstrutar, Strandskator, Knölsvanar, signerade och numrerade Gunnar Pettersson 114/375, pappersmått 53x81 cm

243459

2014-04-27