Grafikportfölj Fantasia
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFIKMAPP, "Fantasia", innehållandes 6 signerade grafiska blad av Thea Ekström, Jörgen Boberg, Zoltan von Boer, Bert Johnny Nilsson, Ulf Rahmberg, Sven Erik Johansson, numrerade 256/275, varierande mått, oramade
Gulnader
243469
2014-04-28