Grafikportfölj Fantasia

Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia
Grafikportfölj Fantasia

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFIKMAPP, "Fantasia", innehållandes 6 signerade grafiska blad av Thea Ekström, Jörgen Boberg, Zoltan von Boer, Bert Johnny Nilsson, Ulf Rahmberg, Sven Erik Johansson, numrerade 256/275, varierande mått, oramade

Gulnader

243469

2014-04-28