Ursula Printz fajans Gustavsberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, fajans, MASK, stengods, Gustavsberg, Ursula Printz (1920-1993), monogramsignerade UP samt otydlig signatur ABL, figurinpar i folkdräkt samt mask, höjd 14-25 cm

Trasig hatt, krackeleringar,

243481

2014-04-26