Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÖCKER (13), Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, Red. A. Roosval, 1908-34, röda skinnband, komplett, 13 volymer
Vissa band med skador, några nötta, 1 pärm lös
243486
2014-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här