Svenska slott och herresäten, 13 röda skinnband

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖCKER (13), Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, Red. A. Roosval, 1908-34, röda skinnband, komplett, 13 volymer

Vissa band med skador, några nötta, 1 pärm lös

243486

2014-04-27