Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 dlr med lös sockel, omkring 1900, orientakisk, underdel med lådor, delvis bemålad, höjd 150, 57x31 cm
Nycklar sasknas, fanerskador, dekorlister saknas
243496
2014-04-28