Vitrinskåp orientaliskt

Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt
Vitrinskåp orientaliskt

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 2 dlr med lös sockel, omkring 1900, orientakisk, underdel med lådor, delvis bemålad, höjd 150, 57x31 cm

Nycklar sasknas, fanerskador, dekorlister saknas

243496

2014-04-28