Max Papart

Max Papart
Max Papart

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Figurkomposition, signerad Max Papart, ea 15/20, färglitografi, 54x76 cm, oramad

243514

2014-04-29