Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Figurkomposition, signerad Max Papart, ea 15/20, färglitografi, 54x76 cm, oramad
243514
2014-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här