Ture Johansson brons

Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons
Ture Johansson brons

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Ture (1912-1997): Modell, signerad och numrerad Ture Johansson 4/8, gjutarmärkt E Pettersson fud, brons, höjd 55 cm

243518

2014-04-27