Spegel Firma Svenskt Tenn

Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn
Spegel Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, tenn och mässing, stämplad Firma Svenskt Tenn, 1930-tal, 61x41 cm

243524

2014-04-27