Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDQVIST, Herman (1868-1923): Landskap med betande kor, signerad och daterad H Lindqvist 98, olja på pannå, 26,5x35,5 cm
Krackelyrer
243548
2014-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här