Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, Danmark/Tyskland, 1700-tal, fanerad i valnöt, svärtade och förgyllda detaljer, beslag i brons, höjd 76, 85x43 cm, nyckel finns
Renoverad och kompletterad
243583
2014-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här