Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BONNIÉR, Olle (född 1925): (2) Kompositioner, signerade O. Bonnier, respektive numrerad 48/75, färglitografier, bladmått ca 25x33 cm
243593
2014-04-28