Moccaskedar förgyllt sterlingsilver Tostrup

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOCCASKEDAR, 12 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, Tostrup, Norge

Smärre emaljskador

243594

2014-04-28