Gerald Steffe litografier

Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFFE, Gerald (född 1939): Mapp: innehållandes 3 st Figurkompositioner, signerade, 176/250, färglitografier, ca 53x67 cm vardera

243610

2014-04-28