Kandelaber smörfat 1800-tal

Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal
Kandelaber smörfat 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, för 12 ljus, 1800-tal, svarvad mittstock, ljusarmar i metalltråd, bemålad, SMÖRFAT, 1800-tal, svarvat, bemålad, höjd 57 resp 25 cm

Smärre skador

243612

2014-04-28