Fat Flora Danica Royal Copenhagen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, "Flora Danica", Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark, 1900-tal, modellnummer 3574, porslin, polykromt målad dekor av växter ur den danska floran, förgylld kantbård, märkt ROYAL COPENHAGEN DENMARK 3574, diameter 29 cm

243639

2014-04-28