Fickur i silver 17/1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FICKUR, 5 st, silver, 17/1800-tal, spindelgång, emaljtavla / silver urtavla, bl a Chesalier Paris, Kover London, Ackerley London, Robin a Paris, diameter 42-55 mm, urnycklar medföljer
Zustandsbeschreibung
Krafitgt slitage, skador, defekta
243646
2014-04-28