Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, stengods, Claes Thell, glasyr i gult, grönt, blått, vitt och aubergine, signerad och daterad C Thell -76, höjd 11 cm
243649
2014-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här