Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 12/25, bemålad litografi, bladmått ca 38x50 cm
Zustandsbeschreibung
243658
2014-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner