Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad och numrerad Lage Lindell 12/25, bemålad litografi, bladmått ca 38x50 cm

Zustandsbeschreibung

243658

2014-04-28