Tantlaus England

Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England
Tantlaus England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANTALUS, England, 1800-tal, mahognyfanér med inläggningar av solfjäderformad hörndekor, med 3 rutslipade karaffer samt tre glas, låda för spelmarker, nyckel finns, höjd 34, 37x31 cm

Ett glas med smärre nagg, propparna med obetydliga nagg

243673

2014-04-28