Tantlaus England
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TANTALUS, England, 1800-tal, mahognyfanér med inläggningar av solfjäderformad hörndekor, med 3 rutslipade karaffer samt tre glas, låda för spelmarker, nyckel finns, höjd 34, 37x31 cm
Ett glas med smärre nagg, propparna med obetydliga nagg
243673
2014-04-28