Alfred Ekstam blandteknik
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
EKSTAM, Alfred (1878-1935): "Mangskog Värmland", signerad och daterad 1930, blandteknik på pannå, 31x35 cm
Kuntoraportti
243718
Päivämäärä:
2014-04-29