Henri d ´Anty oljemålning

Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning
Henri d ´Anty oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Dansande par, signerad d´Anty, olja på duk, 55x46 cm

243722

2014-04-29