Greta Tzara Knutson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KNUTSON- TZARA, Greta (1899-1983): Komposition, monogramsignerad GK, olja på duk, 100x81 cm

243750

2014-04-29