Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TABURETTER, 2 st, varav en gustaviansk 1700-tal, en gustaviansk stil 1800 tal, sitthöjd ca 43 cm
Saknar 1 fleuron på vardera pallen, maskstungen, renoverade, slitage
243758
2014-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här