Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

TABURETTER, 2 st, varav en gustaviansk 1700-tal, en gustaviansk stil 1800 tal, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Saknar 1 fleuron på vardera pallen, maskstungen, renoverade, slitage

243758

Päivämäärä:

2014-04-29