Taburetter
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
TABURETTER, 2 st, varav en gustaviansk 1700-tal, en gustaviansk stil 1800 tal, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Saknar 1 fleuron på vardera pallen, maskstungen, renoverade, slitage
243758
Päivämäärä:
2014-04-29