Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CYLINDERSTOP, 3 st, SKÄNKSTOP, tenn, 1800-tal, olika tenngjutare, bl a tillverkade i Växjö, svisselerad dekor av blomsterslingor, höjd 20-22 cm
Skador, lagningar
243762
2014-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här