Cylinderstop skänkstop tenn

Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn
Cylinderstop skänkstop tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CYLINDERSTOP, 3 st, SKÄNKSTOP, tenn, 1800-tal, olika tenngjutare, bl a tillverkade i Växjö, svisselerad dekor av blomsterslingor, höjd 20-22 cm

Skador, lagningar

243762

2014-04-29