Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2014-04-29
243823
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition med hjärta, signerad Reutersvärd, 110/200, färglitografi, 60x74 cm