Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLSSON, Johannes (född1945): Komposition med siffror och suddgummi, signerad Johannes O, olja på duk, 35x27 cm

243828

2014-04-29